YURDUMUZ HERHANGİ BİR VAKIF VEYA

CEMİYETE BAĞLI DEĞİLDİR

Kuzey Rezidans


 

Öncelikle siz öğrencilerimizi ve ailelerinizi başarılı olduğunuz bu sınavdan dolayı kutlarız. Sizlerin hayatında önemli bir dönem sayılabilecek üniversite yaşamınızda yanınızdayız. Kuzey Rezidans 2014 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

 

Başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde, tecrübeli yönetimi, güler yüzlü personeliyle kendini tercih edenlere en iyi hizmeti vererek öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamayı ve öğrencilerimize evinde hissettiği huzur ve mutluluğu yaşatarak onların başarılarına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

 

Kayseri’nin güzide ilçesi Melikgazi’de yer alan rezidansımız MUSTAFA İL tarafından kurulmuştur. Siz değerli öğrencilerimize sadece barınma değil aynı zamanda sosyal ve akademik ihtiyaçlarınızı da karşılayacak imkânlar Kayseri Kuzey Erkek Rezidans olarak sunulacaktır.

 

Rezidansımız bir eğitim işletmesi olup profesyonel ekibi ile siz misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için hizmet kalitesini sürekli geliştirmek üzere yola çıkmıştır. Rezidansımızda kalarak hem sosyal hem eğitim hayatınızda birçok sıkıntıyı çözmüş olacaksınız. Kuzey Rezidans siz misafirlerimize severek ve isteyerek her türlü destekte bulunacaktır.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.